• Przekaż mi swój 1% podatku dochodowego
  • Cały Ja
  • Nie pozwól by ten uśmiech zniknął z mojej buzi
  • Marzę tylko o jednym - aby móc chodzić
  • Jako 4-miesięczny chłopczyk

Wesprzyj mnie

Wydrukuj, wpisz tylko swoje dane i kwotę darowizny

Przekaż 1% podatku

Pobierz program lub wypełnij PIT online
Nr KRS oraz cel szczegółowy z danymi Kacperka są już wpisane na stałe

Podsumowanie 2015 roku

Minał rok 2015 – czas na podsumowanie

Kacperku w październiku minęło 2 lata jak dowiedzieliśmy się że urodziłeś się z nowotworem złośliwym. Wiadomość, która zmieniła nasze dotychczasowe życie. Gdzie drobne i przyziemne problemy przestały mieć znaczenie. Pierwsza wizyta na oddziale onkologicznym była dużym szokiem. Pełny oddział małych wojowników walczących o każdy dzień swojego życia. Łyse główki, kroplówki, pompy podające chemioterapię, dzieci bez ręki lub nogi. Ciężko było na to wszystko patrzeć, a jeszcze ciężej żyć z myślą, że wśród tych dzieci jesteś i Ty. Wtedy najmłodszy 1-miesięczny wojownik, który musiał podjąć walkę z rakiem, walkę okrytą dużym bólem i cierpieniem. Pierwszy cykl chemioterapii podczas którego Twoje małe ciałko wypełniała mocna chemia, która zabijała złośliwe komórki nowotworowe, ale także nie oszczędzała tych zdrowych. I ten dzień kiedy podczas rutynowej zmiany opatrunku z Twojej nóżki wystrzelił ogromny krwotok. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji personelu nie straciłeś wtedy życia. Wtedy otarłeś się o śmierć ale nie poddałeś się. Dziękujemy Pani Dorotce, Ewie, Iwonie i pozostałym lekarzom, którzy wtedy Ci pomogli - jesteście Wielcy.
Ten krwotok przesądził, że nie ma już najmniejszych szans na uratowanie nóżki. I tak 5 listopada 2013r chirurdzy amputowali Ci całe podudzie i staw kolanowy. Wtedy przegraliśmy tę bitwę.
Po amputacji były kolejne cykle silnej chemioterapii ( w sumie całego leczenia aż 13 bloków chemii). Później 5 kolejnych operacji bo nowotwór nie odpuszczał. Przez cały czas badania wskazywały obecność komórek nowotworowych w kikucie. Dziesiątki różnych badan i znieczuleń ogólnych.
Warszawa była Twoim drugim domem. W maju 2014 roku zakończyłeś leczenie. Niestety rak po dwóch miesiącach powrócił. I znowu walka zaczęła się od nowa. Po kolejnych operacjach i chemiach w marcu 2015 po raz drugi wygrałeś tę wojnę. POKONAŁEŚ RAKA. Przez cały okres leczenia byłeś silny ani przez chwile się nie poddając. Na Twojej buzi nigdy nie brakowało uśmiechu.
Mamy nadzieję, że nowotwór nigdy już nie wróci. Po 5 latach od zakończenia leczenia będzie mogli powiedzieć że jesteś zdrowy.

Największe podziękowania należą się Pani doktor prowadzącej Twoje leczenie czyli Pani ANI RACIBORSKIEJ. Razem z nami walczyła żeby uratować każdy centymetr Twojej nóżki wiedząc, że taka amputacja jaką przeszedłeś była najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem. Jej upór i zaangażowanie, wspieranie nas, konsultacje w Polsce, Niemczech i USA by dobrać tak schemat leczenia żebyś pokonał nowotwór. I udało się. Prawdziwy lekarz z powołania, który zawsze dba o swojego pacjenta. Bardzo dziękujemy Pani Aniu – jest Pani niesamowita.
Dziękujemy również wszystkim osobom, którzy wspierają Kacperka wpłacając pieniądze na jego subkonto w fundacji, przekazują 1% podatku czy zbierają nakrętki. Mamy nadzieję, że i w 2016r przekażecie swój 1% podatku dla naszego synka.
Kacperku jesteś naszym największym bohaterem. Kochamy Cię.

kacpi-leczenie