• Przekaż mi swój 1% podatku dochodowego
  • Cały Ja
  • Nie pozwól by ten uśmiech zniknął z mojej buzi
  • Marzę tylko o jednym - aby móc chodzić
  • Jako 4-miesięczny chłopczyk

Wesprzyj mnie

Wydrukuj, wpisz tylko swoje dane i kwotę darowizny

Przekaż 1% podatku

Pobierz program lub wypełnij PIT online
Nr KRS oraz cel szczegółowy z danymi Kacperka są już wpisane na stałe

Minął rok od zakończenia Twojego leczenia

Kochany Synku dziś mija równy rok od zakończenia Twojego leczenia. Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się, że lekarze z Polski, Niemiec i Stanów Zjednoczonych analizując całą historie Twojej choroby podjęli decyzje o zakończeniu leczenia i zaprzestania podawania chemioterapii. Z ust Pani doktor usłyszeliśmy informację, że jesteś ZDROWY.

Przez ten cały okres dzielnie walczyłeś z chorobą. Były gorsze i lepsze dni, ale mimo bólu i tak na Twojej buzi pojawiał się uśmiech, którym zarażałeś wszystkich dookoła. Pierwsze piętro oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie było przez długi czas Twoim drugim domem.

Teraz odwiedzasz tam podczas badań kontrolnych pozostałe dzieci walczące o powrót do zdrowia. I jesteś żywym dowodem na to, że nie wolno się poddawać i nawet bez jednej nóżki da się żyć. Protezę traktujesz jak swoją zdrową nóżkę i sam chętnie ją zakładasz, żeby chodzić, skakać i biegać. Musimy poczekać jeszcze 4 lata i dopiero po tym czasie będziemy mogli spać spokojnie bo ryzyko wznowy będzie już niewielkie. Wierzymy, że choroba już nigdy nie wróci,a Ty będziesz mógł korzystać z uroków dzieciństwa bez wizyt w szpitalach.

Kochani dziękujemy jeszcze raz wszystkim za każde wsparcie dla Kacperka. Pamiętajcie o przekazaniu 1% podatku dla niego. Zostały już tylko 3 tygodnie na to. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Zdjęcie