• Przekaż mi swój 1% podatku dochodowego
  • Cały Ja
  • Nie pozwól by ten uśmiech zniknął z mojej buzi
  • Marzę tylko o jednym - aby móc chodzić
  • Jako 4-miesięczny chłopczyk

Wesprzyj mnie

Wydrukuj, wpisz tylko swoje dane i kwotę darowizny

Przekaż 1% podatku

Pobierz program lub wypełnij PIT online
Nr KRS oraz cel szczegółowy z danymi Kacperka są już wpisane na stałe

Badanie USG

Kacperek miał dzisiaj robione usg kikuta. Wszystko jest w porządku. Dostał również dużo naklejek od lekarza za to że był spokojny i dzielny podczas badania. A od nas w nagrodę miał szaleństwo w parku rozrywki dla dzieci i zasłużone lody.

skok

lody

Malowanie twarzy

A tak sie dziś bawiłem w malowanie twarzy. 

piesek

Dzień Dziecka

Kacperku dziś obchodzisz swoje małe święto. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo miłości, uśmiechu a przede wszystkim dużo zdrowia bo to jest najważniejsze. Kochamy Cię bardzo mocno.

Podziękowanie za 1% podatku

Kochani bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój 1% podatku dla Kacperka. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Kacperek czuje się dobrze, korzysta z dzieciństwa. Jeszcze w tym miesiącu czeka go wyjazd do Krakowa na kolejne szczepienia no i pod koniec czerwca badania kontrolne w Warszawie. Pozdrawiamy Was serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za pamięć.

Badania - USG i rezonans magnetyczny

Dzisiaj Kacperek miał robione kolejne badania w Warszawie. Tym razem było to usg i rezonans magnetyczny kikuta oraz rentgen klatki piersiowej. Było trochę strachu ale wszystko jest w porządku. Kacperek jest nadal zdrowy.

W imieniu Kacperka życzymy wszystkich wesołych i spokojnych świąt Wielkanocnych. Jeśli ktoś jeszcze się nie rozliczył z Urzędem Skarbowym to bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku dla Kacperka.